Atribuită
Cumpărare directă
Servicii medicale profilactice de medicina muncii: examen medical la angajarea in munca; examen medical de adaptare;examen medical periodic;examen medical la reluarea activitatii; supraveghere speciala;promovare sanatatii la locul de munca conf. functiilor: 1. Personal de conducere (director, șef serviciu, șef birou): examen psihologic, examen clinic general, examen oftalmologic;eliberare fișa de aptitudine - angajare, periodic-anual - reluare activitate. 2. Personal de execuție TESA cu PC (inspector specialitate, consilier juridic, referent) examen clinic general, examen oftalmologic;eliberare fișa de aptitudine - angajare, periodic-anual; -reluare activitate. 3. Conducător auto categoria "B" examen psihologic, examen clinic general, examen oftalmologic, audiometrie, EKG, glicemie;eliberare fișa de aptitudine - angajare, periodic - anual - reluare activitate. 4. Conducător autospeciala/mașină de mare tonaj: examen psihologic, examen clinic general, examen oftalmologic, audiometrie, EKG, glicemie; eliberare Fișa de aptitudine - angajare, periodic - anual - eliberare aviz siguranța transporturilor și aviz psihologic; 5. Muncitori necalificați - examen clinic general (examen tegumente), analize coproparazitologice la indicația medicului de medicina muncii; Eliberare Fișa de aptitudine - angajare, periodic- anual - reluare activitate; 6. Muncitori calificați - examen clinic general, Eliberare Fișa de aptitudine - angajare, periodic-anual. Se va incheia contract -12 luni
- Număr anunț
- DA27591741
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- MEDICOVER SRL (CUI 15446991)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.