Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat
Servicii de tipărire Catalog ”MAREA UNIRE.POVESTEA EI, ILUSTRATĂ ÎN MEDALII ȘI PLACHETE” și Catalog ”TEZAURE MONETARE BIZANTINE DIN COLECȚIA MUZEULUI NAȚIONAL DE ISTORIE A ROMÂNIEI.VOLUMUL II-SECOLELE VII-XIII”.
- Număr anunț
- SCN1026824
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- PAPER PRINT INVEST S.R.L. (CUI 6204824)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.700 RON
- Valoare atribuită
- 21.875 RON 7,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 00:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1010673
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032075
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- DOCUMENTATIE ATRIBUIRE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032075.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PAPER PRINT INVEST S.R.L. CUI RO 6204824
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MAGIC PRINT SRL CUI RO 8403882
Valoare atribuită
21.875 RON
din 23.700 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 1.825 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.