Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat
Servicii de tipărire Catalog de colecție ʺMEȘTEȘUG ȘI PRESTIGIU. DEPOZITELE DE BRONZURI DE LA TĂRTĂRIAʺ
- Număr anunț
- SCN1026823
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- PAPER PRINT INVEST S.R.L. (CUI 6204824)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.600 RON
- Valoare atribuită
- 15.600 RON 31,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 00:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1009672
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031887
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- DOCUMENTATIE DE ATRIBUIRE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031887.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PAPER PRINT INVEST S.R.L. CUI RO 6204824
Valoare atribuită
15.600 RON
din 22.600 RON estimat
31,0%
Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 7.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.