Atribuită
Cumpărare directă
BIBLIORAFT -12 BUC, POSTRIT -10 BUC,AGRAFE -5 BUC,REG INT-IESIRE -15 BUC, XEROX A4 -25 TOP,CUTII ARHIVARE -30 BUC, PIX -60 BUC, AGRAFE -10 CUT,PLIC DIFERITE MARIMI -1750 BUC,DOSARE -400 BUC,MAPA ELASTIC=BUTON -20 BUC,BANDA CORECTOARE -5 BUC,MAPA BIROU -1 BUC,DECAPSATOR -2 BUC, CAPSATOR -1 BUC,EVIDENTIATOR -9 BUC,FOLII PROT -5 SET ,MAPA A3 -1 BUC,MOUSSE-5 BUC, BON CONSUM AUTOCOP -10 BUC, CONFIRMARI DEBITE -5 BUC, REG CASA AUTOCOP -10 BUC ,BIBLIORAFT -35 BUC,CUTII PLASTIC VERTICALE -10 BUC.
- Număr anunț
- DA27586380
- Autoritate contractantă
- Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820 RON
- Valoare atribuită
- 1.820 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.