Atribuită
Cumpărare directă
XEROX A4 -20 TOP,CAPSE -20 CUT,BIBLIORAFT-10 BUC,CAIET -2 BUC,POST-IT-41 BUC,DOSAR INCOPCIAT -100 BUC,DOSAR PVC -100 BUC,FOLIE PROT -2 SET,BIBLIORAFT -20 BUC,PIX -50 BUC,PIX -25 BUC,CUB HARTIE -4 BUC,XEROX A4 -20 TOP,XEROX A4-20 TOP,PLIC C5 -500 BUC,PIX -50 BUC,CORECTOR BANDA -4 BUC,EVIDENTIATOR -8 BUC,POST-IT -21 BUC,FOLIE PROT GROASA -1 SET,DOSAR PVC -30 BUC,CAPSATOR PROFESIONAL -1 BUC, CAPSE -2 CUT,XEROX A3 -2TOP,XEROX A4 -20 TOP,ELASTIC BANI -1 BUC, PIX -6 BUC.
- Număr anunț
- DA27612531
- Autoritate contractantă
- Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.048 RON
- Valoare atribuită
- 2.048 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.