Atribuită Cumpărare directă

Foaie de aluminiu striata grosime 5 mm 1000 x 2000 mm

Număr anunț
DA27551484
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44174000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.722 RON
Valoare atribuită
1.722 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.722 RON

din 1.722 RON estimat