Atribuită Cumpărare directă

1. examen clinic general :20 lei /pers x 37 =740 2 examen coprobacteriologic: 30 lei/persx 28= 840 3 examen coproparazitologic 20 lei/persx 52= 1040 4 examen psihologic 40 lei/persx 37= 1480 5 incheiere fisa de aptitudine 20 lei/persx 37= 740

Număr anunț
DA27609802
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.840 RON
Valoare atribuită
4.840 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.840 RON

din 4.840 RON estimat