Atribuită Cumpărare directă

PERSONAL ATRIBUTII SIGURANTA TRANSPORTURILOR (MANAGER TRANSPORT /CONDUCATOR AUTO): 1.Aviz medical personal atributii siguranta transporturilor 2.Aviz psihologic personal atributii siguranta transporturilor 3.Incheiere fisa de aptitudine 5 soferi + 5 ambulantieri

Număr anunț
DA27529700
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat