Atribuită Cumpărare directă

27 – 31 martie 2021 Camere single – 3 31 martie – 3 aprilie 2021 Camere single – 1 Cazare artisti pentru proiectul Tineri Muzicieni de Performanta in cadrul programului aprobat Elite Muzicale la Palatul Tinerimea Romana.

Număr anunț
DA27648541
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.929 RON
Valoare atribuită
1.929 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.929 RON

din 1.929 RON estimat