Atribuită
Cumpărare directă
servicii hoteliere in perioada 24-27 Martie 2021: -cazare Single cu pensiune completa 3 camere x 3 nopti x 190 lei/camera(pret cu tva inclus); -cazare Double cu pensiune completa 5 camere x 3 nopti x 320 lei/camera(pret cu tva inclus); se intra cu pranz in data de 24.03.2021 si se iese cu mic dejun in data de 27.03.2021.
- Număr anunț
- DA27654422
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV UNIVERSITAR SIMONA HALEP (CUI 4300612)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.200 RON
- Valoare atribuită
- 6.200 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.