Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare pentru 20 de persoane in perioada 12-14 martie 2021 Total: 3400 lei TVA inclus / 3230 lei fara TVA Servicii de masa pentru 20 de persoane in perioada 12-14 martie 2021 Total: 3360 lei TVA inclus / 3192 lei fara TVA ------------ Total: 6760 lei (TVA inclus)

Număr anunț
DA27539676
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.422 RON
Valoare atribuită
6.422 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.422 RON

din 6.422 RON estimat