Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistență tehnică software pentru sistemul/programul informatic integrat financiar – contabil „ eXpert bugetar”, ce cuprinde următoarele module: – “Buget, rectificari bugetare, proiecte buget, buget multianual, centralizare si raportare Forexebug” – “Contabilizarea financiara si de gestiune a institutiei. - „ Salarizarea Personalului”;Statele de plată a drepturilor băneşti pe categorii de personal, fluturaşi, situaţia recapitulativă, Declaraţia unică D 112, Declaratia L 153, Borderourile pentru virarea salariilor pe carduri (distinct pentru fiecare bancă) - Ordinele de plată pentru efectuarea tuturor viramentelor aferente salariilor, Ordin de Plata Multiplu Electronic ( OPME ) - „ Contabilizarea veniturilor, chiriilor și concesiunilor”; – “Evidentierea Mijloacelor Fixe si a Obiectelor de Inventar, Amortizari si Reevaluari” – “Situatii financiare trimestriale si anuale”, etc. pentru perioada de 9 luni, aprilie-decembrie 2021
- Număr anunț
- DA27579266
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.789 RON
- Valoare atribuită
- 3.789 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.