Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de realizare produse de informare si publicitate

Număr anunț
DA34420687
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.055.659 RON
Data publicării
02.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.055.659 RON