Atribuită
Cumpărare directă
Seif antiefractie TOSCANA26 cu închidere? mecanica._x000D_ _x000D_ Clasa de securitate: Clasa de securitate 1 în concordanta cu CSN EN 1143-1 + A1:2009_x000D_ _x000D_ Dimensiuni exterioare: Î x Lx A 280x370x280* mm_x000D_ * +15mm-datorita sistemului de inchidere_x000D_ _x000D_ Dimensiuni interioare: Î x Lx A 180x 300x190 mm_x000D_ Sistem de închidere: mecanic cu 2 chei, siguranta împotriva efractiei fizice clasa EN-1, cu bolturi pe trei laturi_x000D_ Greutate: 28 kg_x000D_ Grosime usa: grosime foaie usa 12 mm_x000D_ Ancorare: posibilitate de ancorare în podea, chit de ancorare inclus _x000D_ Culoare: gri-argintiu_x000D_
- Număr anunț
- DA27607848
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ROTTNER SECURITY ROMANIA SRL (CUI 21537911)
- Cod CPV
- 44421300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.318 RON
- Valoare atribuită
- 1.318 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.