Atribuită Cumpărare directă

1.Motopompa HONDA WX15T-EX, cu accesorii incluse: 2 buc. 2.Motopompa HONDA WB20XT4, cu accesorii incluse: 2 buc.

Număr anunț
DA27578667
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.153 RON
Valoare atribuită
7.153 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.153 RON

din 7.153 RON estimat