Atribuită
Cumpărare directă
Piese motounelte agricole Stihl: 1-DISC DE FERASTRAU CIRCULAR 225-24,6bucx158,82=952,92 2-Ham universal Stihl,1bucx201,34=201,34 3-Ulei 1L Stihl HP Ultra,12bucx92,44=1109,28 4-Sina 40cm//3/8//1.3,3bucx148,74=446.22 5-ULEI LANT FOREST 1L,30litrix12,61=378,30 6-REZ AUTOCUT 2,7 mm x 347 m,1rolax157,15=157,15 7-ULEI AMESTEC 1L,9litrix26,05=234,54 8-COLT 3/8 13 RS (lant drujba),120coltix1.85=222,00
- Număr anunț
- DA27591645
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.702 RON
- Valoare atribuită
- 3.702 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.