Atribuită
Cumpărare directă
1.Motocoasa STIHL FS360 C-EM Capacitate cilindrică cm3 37,7 Putere kW/CP 1,7/2,3 Greutate kg 1) 8,5 Nivel presiune acustică with plastic tool dB(A) 2) 99 Nivel putere acustică dB(A) 2) 112 Nivel putere acustică with metal tool dB(A) 2) 110 Nivel putere acustică with plastic tool dB(A) 2) 109 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din plastic m/s2 3) 2,5 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din metal m/s2 3) 2 Nivel presiune acustică with metal tool dB(A) 2) 98 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din metal m/s2 3) 2,2 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din plastic m/s2 3) 2,2 Lungime totală cm 4) 179 Diametru tăiere mm 480 Volum rezervor l 0,75 Viteza la putere maximă Um 8.500: 1 buc. 2. Motoferastrau 2T STIHL MS 180 C-BE Capacitate cilindrică cm³ 31,8 Putere kW/CP 1,4/1,9 Greutate kg 1) 4,5 Lungime de tăiere cm 40 Raport Greutate-Putere kg/kW 3,2 Nivel presiune acustică dB(A) 2) 100 Nivel putere acustică dB(A) 2) 112 Valoarea vibrațiilor, stânga m/s2 3) 6,6 Valoarea vibrațiilor, dreapta m/s2 3) 7,8 Tip lanţ STIHL Oilomatic 3/8 " P Volum rezervor l 0,25 Pinion - număr de dinți 6 Z Frână de lanţ QuickStop Pas lanţ 3/8"P A(8) Perioadă de expunere zilnică la vibraţii 1 dreapta m/s2 5,3 Volum rezervor ulei cm3 145 Durată expunere zilnică h 3,7: 1 buc.
- Număr anunț
- DA27669676
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.254 RON
- Valoare atribuită
- 4.254 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.