Atribuită Cumpărare directă

TONERE PENTRU FOTOCOPIATOARE: GENERIC HP CE 285A/CANON CRG-725 1.5K 4 50.42 2 GENERIC HP CF278A 1.5K 4 50.42 3 GENERIC SAMSUN MLT-D116L 3 82.35 4 GENERIC CANON CRG-719 HC 6.4K 2 71.43 6 DLC HP 304A (CC530A) / 305A (CE410A) / HP 312A (CF380A) / CANON CRG718 BK, 3.5K 4 121.85 7 TONER BIZHUB C224/C258 BK 2 273.11 8 TONER BIZHUB C224/C258 COLOR 3 357.14 9 GENERIC HP CF283X/CRG-737 2K 3 57.14 10 GENERIC CANON CRG-052 3K 3 88.24

Număr anunț
DA27680416
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.334 RON
Valoare atribuită
3.334 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.334 RON

din 3.334 RON estimat