Atribuită
Cumpărare directă
UNITATE IMAGINE KONIKA MINOLTA BLACK C220 - 1buc UNITATE IMAGINE BIZHUB CYAN/MAGENTA/YELLOW C220 - 3buc TONER KONIKA MINOLTA BIZHUB BLACK C220 - 1buc TONER BIZHUB CYAN/MAGENTA/YELLOW C220 - 3buc UNITATE DEVELOPER BIZHUB VYAN/MAGENTA/YELLOW C220 - 3buc UNITATE DEVELOPER BIZHUB BLACK C220 - 1buc
- Număr anunț
- DA27676510
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.010 RON
- Valoare atribuită
- 10.010 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.