Atribuită
Cumpărare directă
Inele plastic 14 mm, max 100 coli. 100buc/cut, negru, FELLOWES cut 1 Inele plastic 19 mm, max 150 coli. 100buc/cut, negru, FELLOWES cut 1 Inele plastic 10 mm, max 55 coli. 100buc/cut, negru, FELLOWES cut 1 Coperti carton color lucios A4, 250g/mp,100 coli/top, negru, EVO top 3 Coperti plastic transparent cristal A4 150 mic. 100 coli/top EVO top 3 Carton carti de vizita LINEN alb, A4, 230g/mp, 20 coli/top top 3 Carton carti de vizita LINEN crem, A4, 230g/mp, 20 coli/top top 1 Carton carti de vizita ICELAND alb, A4, 220g/mp, 20 coli/top top 2 Carton carti de vizita ICELAND crem, A4, 220g/mp, 20 coli/top top 1 Sfoara bumbac, 100 g/ghem buc 30 Banda pentru avertizare 75mm x 100m, 30 microni, Office Products Safety Warning - negru/galben buc 2 Biblioraft plastifiat 7.5cm buc 600 Biblioraft plastifiat 5cm buc 100
- Număr anunț
- DA27562268
- Autoritate contractantă
- Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
- Furnizor / câștigător
- IHTIS SERV IMPEX SRL (CUI 7534197)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.153 RON
- Valoare atribuită
- 3.153 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.