Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU: 1. Microbuz/Autobuz FIAT DUCATO, 2287 cmc/88 kW, 17 loc/4005 kg Asigurator: Euroins - PA: 822 lei Valabilitate: 12 luni 2. Microbuz/Autobuz FORD TRANSIT, 2402 cmc/85 kW, 17 loc/4250 kg Asigurator: Euroins - PA: 822 lei Valabilitate: 12 luni
- Număr anunț
- DA27501099
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SINTAMARIA ORLEA (CUI 29001080)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.644 RON
- Valoare atribuită
- 1.644 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.