Atribuită
Cumpărare directă
PACHET SERVICII DE ASIGURARE AUTO (RCA + ACAL) pentru: 1×RCA ASIGURAT : SCOALA CU CLASELE I-VIII APA ASIGURATOR : CITY INDURANCE PRIMA : 214.25 RON VALABILITATE: 3 LUNI, DIN DATA DE 17.03.2021 1×ACAL ASIGURAT : SCOALA CU CLASELE I-VIII APA ASIGURATOR : ERGO PRIMA : 230 RON VALABILITATE: 12 LUNI, DIN 15.03.2021
- Număr anunț
- DA27551537
- Autoritate contractantă
- COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444 RON
- Valoare atribuită
- 444 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.