Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: Autoturismele marca: FORD, model: Focus 1.5 EcoBlue, cu numerele de inmatriculare CL28CBC, CL30CBC, CL32CBC, CL34CBC: Cilindree: 1499, An fabricatie: 2019, Masa maxima: 1895, Putere: 88 kw (120 cp), Nr locuri: 5 Asigurator: City Insurance Valabilitate: 12 luni.

Număr anunț
DA27510420
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.143 RON
Valoare atribuită
2.143 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.143 RON

din 2.143 RON estimat