Atribuită Cumpărare directă

PACHET SERVICII DE ASIGURARE AUTO (RCA + ACP) PENTRU: - RCA/12 luni, microbuz școlar Ford Transit, VL06FMD, serie șasiu WF0XXXTTFX8D79065, asigurator Euroins, cu valabilitate din 10.03.2021 - 09.03.2022, PRIMA = 1.233 lei“ - ACP/12 luni, microbuz școlar Ford Transit, VL06FMD, serie șasiu WF0XXXTTFX8D79065, asigurator ERGO ASIGURARI, PRIMA = 322 RON, cu valabilitate din 10.03.2021 - 09.03.2022“ - RCA/12 luni, microbuz școlar Fiat Ducato, VL05TOX, serie sasiu ZFA25000001256284, asigurator Euroins SA, cu valabilitate din 10.03.2021 - 09.03.2022, PRIMA = 822 lei“ - ACP/12 luni, microbuz școlar Fiat Ducato, VL05TOX, serie șasiu ZFA25000001256284, asigurator ERGO ASIGURARI, PRIMA = 322 RON, cu valabilitate din 10.03.2022 - 09.03.2022“

Număr anunț
DA27535651
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.699 RON
Valoare atribuită
2.699 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.699 RON

din 2.699 RON estimat