Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de Accidente Calatorie in Strainatate pentru: 1. Persoane asigurate: 1 persoana, Rusia Valabilitate: 30.03.2021 - 13.04.2021 Asigurator: Mondial Assistance - PA: 111 lei 2. Persoane asigurate: 9 persoane, Rusia Valabilitate: 30.03.2021 - 06.04.2021 Asigurator: Mondial Assistance - PA: 765 lei 3. Persoane asigurate: 2 persoane, Rusia Valabilitate: 29.03.2021 - 09.04.2021 Asigurator: Mondial Assistance - PA: 222 lei 4. Persoane asigurate: 4 persoane, Rusia Valabilitate: 30.03.2021 - 09.04.2021 Asigurator: Mondial Assistance - PA: 444 lei
- Număr anunț
- DA27596233
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE HALTERE (CUI 4204054)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.542 RON
- Valoare atribuită
- 1.542 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.