Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru 12 luni pentru Dacia Logan, serie sasiu UU1LSDJKH38463712 cu nr. DB-29-PRT. / RCA 12 LUNI - OMNIASIG - DACIA LOGAN - 1461/50/5/1600

Număr anunț
DA27490531
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343 RON
Valoare atribuită
343 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343 RON

din 343 RON estimat