Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: Microbuz/Autobuz RENAULTMASTER, 2463 cmc/84 kW, 16 loc/3900 kg , Valabilitate: 12 luni.

Număr anunț
DA27635323
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480 RON
Valoare atribuită
1.480 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480 RON

din 1.480 RON estimat