Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) conform oferta inregistrata la sediul AFDJRA Galati cu nr.10357/29.03.2021 pentru: 1. GL27AFD, CITY INSURANCE - PA: 513 LEI / 12 LUNI 2. CL29ACN, OMNIASIG - PA: 35 LEI / 12 LUNI

Număr anunț
DA27670028
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548 RON
Valoare atribuită
548 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548 RON

din 548 RON estimat