Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare Obligatorie PAD pentru un nr de 6 cladiri cu destinatie locuinta conform ADV1187075/26.11.2020 si caiet de sarcini anexat si oferta inregistrata la sediul AFDJRA Galati cu nr.39017/27.11.2020: Valabilitate: 12 luni _ ERGO _ 98.312 lei / buc _ pachet 6 buc. Total pachet = 589.87 lei ( la cursul BNR din data de 30.03.2021 )
- Număr anunț
- DA27679895
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590 RON
- Valoare atribuită
- 590 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.