Atribuită
Cumpărare directă
TONER BROTHER TN 2421 2X67.23 CALENDAR 1X4.20 BIBLIORAFT 10X5.05 AGRAFE BIROU 10X1.68 CAPSE 24/6 10X1.25 FOLIE PROTECTIE 3X6.30 DOSAR PVC/CARTON 150X0.50 CAPSATOR 1X11.76 MARKER 8X2.94 TEXTMARKER 4X3.36 CALCULATOR BIROU 1X72.27 HARTIE COPIATOR A4 10X14.29 REGISTRU OP 1X42.02 CALENDAR 2X13.45 HDD 1TB 1X237.82 CERNEALA 1X13.45 MOUSE 2X23.52 DVD-R 1X10.08 CD-R 1X8.40 PIX 1X4.20 CONDICA PREZENTA 1X8.40 MOUSE 1X31.09 TONER HP 35A 1X92.44 TONER BROTHER TN 3280 2X84.03 MOUSE 1X63.87 MOUSE 1X33.61 CORECTOR 2X5.05 CREION 5X0.84
- Număr anunț
- DA27584103
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.378 RON
- Valoare atribuită
- 1.378 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.