Atribuită Cumpărare directă

1. SISTEM ASUS TS100-E10 descriere SISTEM DESKTOP PC ASUS TS 100-E10 ,PROCESOR INTEL CORE I5-8500,DDR 4,1TB HDD,MICROSOFT WINDOWS 10 PRO 2. MONITOR LED DELL LED IPS FHD descriere MONITOR LED DELL 23.8 ,60.47 CM,ANTI-GLARE 3. TASTATURA + MOUSE descriere TASTATURA +MOUSE USB

Număr anunț
DA27625313
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.673 RON
Valoare atribuită
2.673 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.673 RON

din 2.673 RON estimat