Atribuită Cumpărare directă

lamai 10.84kgx6.50, ananas 38.51kgx7.50, banana dole 38.47kgx6.80, leustean verde 20legx4.59, marar/patrunjel verde 60legx1.30, ceapa galbena imp 19.37kgx2.50, ardei rosu imp 9.95kgx12.40, telina imp 10.18kgx4.00, cartofi albi imp 45.80kgx2.00, morcovi imp 20.08kgx2.50

Număr anunț
DA27573740
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
Furnizor / câștigător
MACRIGAV SRL (CUI 15296380)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.145 RON
Valoare atribuită
1.145 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.145 RON

din 1.145 RON estimat