Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr 7177/12.03.2021 1. UU10SDCJ553757910, MAI42724 Valabilitate: 1 an din 24.03.2021 PA: 204.60 ron 2. UU14SDE3454617178, MAI42723 Valabilitate: 1 an din 24.03.2021 PA: 114.30 ron Total PA: 318.90

Număr anunț
DA27591609
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319 RON
Valoare atribuită
319 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319 RON

din 319 RON estimat