Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei 6821/08.03.2021 1. VXEVAYHVKLZ016026, MAI 51271 Valabilitate: 1 an din 09.03.2021 PA: 242.96 ron 2.VXEVAYHVKLZ017025, MAI 51333 V alabilitate: 1 an din 09.03.2021 PA: 242.96 ron Total PA: 485.92 ron

Număr anunț
DA27540870
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486 RON
Valoare atribuită
486 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486 RON

din 486 RON estimat