Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU DE ASIGURARE DE RĂSPUNDERE CIVILĂ PENTRU 13 MIJLOACE AUTO. ACHIZITIE DIRECTĂ CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR. ADV1199975 DIN 03.03.2021. SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ŞI SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT CERERE ASIGURARE RCA PENTRU ACHIZIŢIA DE SERVICII RCA ANEXĂ LA NR.2444698 DIN 02.03.2021, PREVEDERILE PREZETEI ACHIZIȚII, ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR.6437 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 04.03.2021 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2446062 DIN 04.03.2021.

Număr anunț
DA27523706
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.128 RON
Valoare atribuită
3.128 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.128 RON

din 3.128 RON estimat