Atribuită Cumpărare directă

Pompa submersibila 3 kw TP-R-10/35 Tablou automatizare ce cuprinde releu termic, contactor, senzor de nivel, cablu my 100 m, manson, siguranta 63A, punerea in functiune

Număr anunț
DA27659366
Autoritate contractantă
Comuna Alexandru Vlahuta (Primaria comunei Alexandru Vlahuta) (CUI 3394139)
Furnizor / câștigător
ELECTRICOPET SRL (CUI 15747927)
Cod CPV
45317100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat