Atribuită Cumpărare directă

switch tp link 16 p 1 buc x 380 lei rack de perete 6u 1 buc x 520 lei prize de retea duble ecranate 5 buc x 14 lei/buc cablu UPC cat 5e 100 m x 1.6 lei/ml router tp LINK AC750 1 buc X 115 LEI materiale auxiliare (dibluri,suruburi, canal de cablu,steker cu 6 prize...etc) 1 buc x 550 lei manopera realizare retea 1 buc x 1200 lei

Număr anunț
DA27643059
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
Cod CPV
32415000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.123 RON
Valoare atribuită
3.123 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.123 RON

din 3.123 RON estimat