Atribuită
Cumpărare directă
Sistem alarma antiefractie wireless format din: centrala de efractie tastatura LED 4 telecomenzi Paradox 8 detectori wireless de interior 1 sirena wireless de exterior acumulator pentru centrala proiect - NU manopera materiale auxiliare
- Număr anunț
- DA27631387
- Autoritate contractantă
- ORAS PANCOTA (CUI 3518911)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX COMPUTERS SRL (CUI 14233804)
- Cod CPV
- 35121000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.470 RON
- Valoare atribuită
- 4.470 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.