Atribuită Cumpărare directă

The International Encyclopedia of Anthropology : 12 Volume Set • John Wiley & Sons Inc • ISBN:9780470657225 • Published: 10 Aug 2018

Număr anunț
DA27663838
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.071 RON
Valoare atribuită
8.071 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.071 RON

din 8.071 RON estimat