Atribuită Cumpărare directă

Asking Questions About Cultural Anthropology 9780190878078 - 1 Handbook of Culture and Memory 9780190230821 - 1 Emperors and Usurpers in the Later Roman Empire 9780198865162 - 1 1517. Martin Luther and the Invention of the Reformation 9780199682010 - 1 Celtic Mythology 9780190460471 - 1 Chaitanya. A Life and Legacy 9780199493838 - 1 The Apocryphal New Testament 9780198261810 - 1 The Invention of Papal History 9780198807001 - 1 The rthodox Church in the Byzantine Empire 9780199582761 - 1 The Oxford History of Christianity" 9780192803368 - 1 The Oxford Illustrated History of the Reformation 9780199595488 - 1 World in the Making 9780190849238 - 1 Arabi: 3000 de ani de istorie a Popoarelor - 2 Imperiul roman și creștinismul în timpul Sfântului Clement Romanul - 2 Biserica greco-catolică din Transilvania (1700-1850) - 2 DOE 2.2 – Biserica Ortodoxă în dialogul ecumenic – Documente oficiale 1987 - 2

Număr anunț
DA27679240
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.812 RON
Valoare atribuită
2.812 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.812 RON

din 2.812 RON estimat