Atribuită
Cumpărare directă
Descriere COD BEST: HL 250 DESCRIERE PRODUS:CASOLETA PET 250 ML MATERIAL: PET CAPACITATE:250 ML AMBALARE:600 BUC/BAX DIMENSIUNI CUTIE:520*400*570mm DOMENIUL DE UTILIZARE: INDUSTRIA ALIMENTARA TEMPERATURA MAXIMA: PANA LA 70 DE GRADE UTILIZARE: AMBALAREA PROD. ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA27501276
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- GELAPROD SRL (CUI 4539602)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.420 RON
- Valoare atribuită
- 10.420 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.