Atribuită
Cumpărare directă
SET 22 casete luminoase “channel letter” cu iluminare cu tuburi de sticla cu descarcare in gaze spectrale - Elemente volumetrice gen “tava / channel letter” cu inaltimea lateralelor de 80 mm; -Confectioare din tabla de aluminiu cu grosimea de 1.5 mm, decupata pe o freza CNC si asamblata prin sudura in flux de Argon; -Elementele se vor vopsi electrostatic in culoarea rosie, cod RAL 3020 – Traffic Red; -Elementele deco se vor monta pe perete prin intermediul unui cadru support realizat din teava rectangulara din aluminiu, asamblata prin sudura in flux de Argon; -Tuburi de sticla cu descarcare in gaze spectrale, prelucrate, realizate cu materiale import Italia, Germania, SUA, cu lumina ROSIE – sticla colorata in masa, diametrul de 22 mm, cod culoare catalog Rosu– 118 Ruby Red; -Transformatoare inalta tensiune clasic Fart - productie Italia;; -Cablu siliconic inalta tensiune electronic productie Italia – culoare negru; -Izolatori siliconici inalta tensiune import Cehi – culoare negru; -Distantieri policarbonat import Cehia – inaltime 60 mm; -Celula foto electrica pentru intreruperea automata a semnalisticii; - Servicii de montare inclusiv cu ajutorul unei nacele; -Servicii de demontare mesh existent + reparare gauri fatada in zona de montare a reclamei; - Termen de garantie:12 luni mai putin
- Număr anunț
- DA27636565
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- LAUREAT INVEST SRL (CUI 24435010)
- Cod CPV
- 31523100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.988 RON
- Valoare atribuită
- 10.988 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.