Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INTRETINERE SI SERVICE SISTEM DETECTIE SI SEMNALIZARE INCENDIU.N(1) 658.Conform contract valabil din 01.04.2021-31.12.2021. PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA.

Număr anunț
DA27612884
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.352 RON
Valoare atribuită
8.352 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.352 RON

din 8.352 RON estimat