Atribuită Cumpărare directă

SERVICE SISTEME DE COMANDA A ACTIONARILOR ELECTRICE PORTI AUTOMATE

Număr anunț
DA27668006
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
NAST-CHRIS S.R.L. (CUI 6927589)
Cod CPV
50116100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.560 RON
Valoare atribuită
7.560 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.560 RON

din 7.560 RON estimat