Atribuită
Cumpărare directă
Mufa internet RJ 45 cat 6 Cablu UTP cat 6 cupru masiv 305/rola CLESTE SERTIZAT DESIZOLAT PT. MUFE RJ11RJ12 RJ45 TESTER PENTRU RETELE INTERNET NETCAT PRO 2 NC 500 CANAL CABLU CU ADEZIV 16X16 CANALUX CANAL CABLU 40X25 CU ADEZIV TRANSFORMATOR EL. 600W 220/12V Canal cablu cu adeziv 16x25 ADAPTOR UTP MAMA-MAMA PENTRU MUFA RJ45 DIBLU PLASTIC CU SURUB 8X52
- Număr anunț
- DA27587950
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31224000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.264 RON
- Valoare atribuită
- 9.264 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.