Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine un set analize fizico chimice ape uzate cf oferta 181/12.03.2021 lunar : 217 lei/proba*3 probe=651 lei fara TVA si 3 screeninguri gratuite

Număr anunț
DA27679333
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71351910-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.859 RON
Valoare atribuită
5.859 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.859 RON

din 5.859 RON estimat