Atribuită
Cumpărare directă
Laminator A4 VISION G10 control digital temperatura Latimea maxima de laminare: 235 mm (format A4) Viteza laminare: 420 mm/min Carcasa din plastic Livrare in 24-48h Garantie: 12 luni Aparat plastifiat A4 VISION G10 - descriere produs Va recomandam un aparat de laminat documente cu posibilitate de selectare a grosimii foliei de laminat: aparat plastifiat A4 Vision G10! Se incalzeste in doar 60 de secunde si lamineaza cu o viteza de 420 mm/min. Cu acest aparat pot fi laminate documente in folii de laminare cu o grosime de pana la 125 microni. Lamineaza o coala A4 in 42 secunde. Este usor de folosit, mic, compact si se remarca prin prezenta functiei inteligente de oprire automata dupa 30 de minute atunci cand nu este folosit. In cazul blocarii paginilor se activeaza butonul reverse (in spatele laminatorului). Achizitionati aparatul de plastifiat A4 TPPS Vision G10 cu o latime maxima de laminare de 325 mm, gata de lucru in doar 60 de secunde! Caracteristici aparat plastifiat A4 VISION G10 Latimea maxima de laminare: 235 mm Format maxim de lucru: A4 Folii laminare acceptate: 75 – 125 microni Prevazut cu senzori: selectarea grosimei foliei de laminare se realizeaza prin simpla atingere a indicatorului HOT Viteza de laminare fixa: 420 mm/min Timp de incalzire: 1 minut Lamineaza o coala A4 in 42 secunde Buton pentru inlaturare cazuri accidentale de paperjam (in spate) Sursa de alimentare: 230V, 50Hz, 400 W Prevazut cu avertizare luminoasa: in cazul in care nu este utilizat timp
- Număr anunț
- DA27494710
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CORNEL REGMAN COMUNA DANES (CUI 28233383)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 42932100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151 RON
- Valoare atribuită
- 151 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.