Atribuită
Cumpărare directă
GEANTA FRIGORIFICA PENTRU 50 DOZE, NEGRU/GRI,600D POLIESTER,34 L, Brand EVERESTUS, Cod produs : EVE06-12016600 = 3 Buc. ; GEANTA FRIGORIFICA AUTO TERMOELECTRICA , 30 L, 12 V,48 W, Brand ECG, Cod prod: AC3010C = 3 Buc. ; Geanta termoizolanta Coleman 12 doze, cod produs: 2000013681 = 1 Buc.
- Număr anunț
- DA27541524
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.139 RON
- Valoare atribuită
- 2.139 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.