Atribuită Cumpărare directă

Pat cablu ISM10300P 45 140x55 m 2000 mm = 6 Buc. ; Pat cablu ISM 10100P 45, 75x55mm, 2000 mm = 27 Buc. ; Pat de cablu pardosea 35 mmx2m,gri = 10 buc. ; Pat de cablu pardosea 45 mmx2m,gri = 5 buc. ; Pat de cablu perete 30mmx2m = 10 buc ; Pat de cablu perete 20mm = 10 buc. ; PAT CABLU 30X20 CU BANDA ADEZIVA= 49 buc. ; Pat de cablu pardosea 60mmx2m,gri = 5 buc. ;

Număr anunț
DA27616286
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31340000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.754 RON
Valoare atribuită
2.754 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.754 RON

din 2.754 RON estimat