Atribuită Cumpărare directă

Aplica LED 20W cu senzor de miscare IP65 = 3 Buc. ; Aplica led 20W baie IP65 rotunda = 3 Buc. ; Aplica LED 20W cu senzor de amurg IP65 = 1 Buc.

Număr anunț
DA27679131
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31511000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.874 RON
Valoare atribuită
1.874 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.874 RON

din 1.874 RON estimat